Do ♥SB♥ se hlašte ZDE

a podpořte mě ZDE
Usmíření a nové PG

8. března 2009 v 22:08 | Thery K |  Z mého života
Ahoj! V první řadě jsem hrozně ráda (i když pořád trochu uražená) že se můj kamarád Max se mnou zase kamarádí. Byly jsme teď rozhádaní a dneska jsme se usmířili. Asi vás to moc nezajímá ale já vám to prostě říct musím. Teď vám napíšu jak jsme se rozhádali atd.. Zpráva pro Maxe když tam napíšu něco co tě vytočí tak už to nemyslim tak jak jsem to myslela(tak se nenaštvi).

Vlastně vůbec nechápu proč jsme se pohádali. Ale myslím že to má určitě něco společného s jedním pohovorem na skypu. Jednou mi Max (ten kamarád) napsal, že si povíme co nám na druhém vadí a co nám naopak příde dobré. Řekla jsem si, že to je pěkná blbost ale přitom jsem potřebovala aby mi někdo pořádně nakopal zadek. Tak jsme si to řekli. Já i on jsme byly v pohodě. Kdyby mi napsal jen to špatný asi bych pukla ale když jsem slyšela to dobrý hned jsem se usmála. Byla jsem ráda, že mi takovou věc dokáže někdo říct. Myslím si, (nic proti vám holky) že holky z naší třídy by mi tohle říct NIKDY nedokázaly. S Maxem jsme se potom moc nebavili. Byl to takovej neutrál. Max na mě potom začal být trochu hnusnej. Například jsem šla domů a ptala se ho jestli jde taky domů (že jako můžem jít spolu) a on řekl že jde, ale že se mnou jít nechce. Já jsem vůbec nechápala proč a byla jsem z toho smutná.

Myslela jsem si, že je to asi pro to, že jsem se v poslední době kamarádila s Nikčou (jeho EX). Pořád mi to vrtalo hlavou, protože jsem vůbec nechápala proč se hádáme. Zdáli se mi kvůli tomu NE moc hezké sny. Mluvila jsem o tom po telefonu s jednou kamarádkou(se kterou se moc neztýkám). Ona řekla, ať se tím netrápím, že si najdu jiné kamarády. Já jsem to věděla( C-X ) ale pořád jsem na to musela myslet. Potom jsem začínala chápat že on si myslel (Maxi asi si to špatně pochopil) že jsem na něj naštvaná kvůli tomu co mi napsal že je na mě špatného. Já jsem na něj ale naštvaná vůbec nebyla. Už jsem to nevydržela. Byla jsem smutná jak jsme se hádaly(začala jsem mu hnusná slova i vracet).
Tak jsem mu napsala proč se hádáme. On se asi nazlobil ještě víc a napsal na jeho blog dost hnusnej článek. Nerada to říkám ale za to co tam napsal se na něj zlobím ještě teď. Tady vám ukážu co tam napsal (to co mě urazilo nejvíc dám kurzívou):

,,Jsem strašně rád, že všechno víš a všechno umíš!
Vždycky se na tebe můžu obrátit, vždy mi poradíš a pomůžeš.
Jo a jak si skromná, miluju skromný lidi!!!
Strašně mě baví tě poslouchat, strašně chci vědět co máš,
kolik máš peněz a co dělal včera tvůj pes, který nemá pruh a proto je strašně hnusnej,
miluju tvoje povídání! Mám tě hodně rád a chci být tvůj kamarád-všichni chtějí být tvými kamarádi. Vlastně, kdo by nechtěl kamarádit s super skromnou holkou která všechny odpálkuje:
,,To mám taky!" ,,To budu mít." ,,To drm měla!"
Je to strašně k dobru kamarádit se s něčím takovým jako ty."

Já chápu že si někdo chce vylít zlobu (přede všema lidma co znají jeho blog a před těma co tam náhodou zabloudily) ale nechápu proč říká o někom koho nikdy (na živo) neviděl, že je hnusnej.
Maxi promiň a kvůli tomuhle se na tebe zlobím pořád, jak můžeš říct že Aprilka je hnusná?!? Za prvé ona hnusná neni a já nikdy neřikala že je hnusná a za druhé to že nemá Ridge(pruh na zádech)neznamená že je hnusná.
Dneska jsme se usmířili a Max se přidal mezi moje PG. Jsem šťastná že jsme zase kamrádi a doufám že všechno bude jako dřív. Už musím jít spát tak sem diplom dám až zítra.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xamik xamik | Web | 11. března 2009 v 18:59 | Reagovat

Zase další věc kterou si totálně nepochopila!!! ...tvůj pes, který nemá pruh a proto je strašně hnusnej... je to tam jako znak tvojí upovídanosti! Já si myslím že Aprilka je hezká(i kdež sem ji viděl jenom v kompu)! Kdyby si tolik nežvanila, vůbec to nevim, že když nemá Ridgeback Ridge tak je neuznávanej porotou u psích přehlídkách

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama